Bij deze Ontmoetingsmiddag zal natuurfotograaf Chris van Rijswijk ons vertellen (met beeldpresentatie) over “Vogels van nu”.
Chris heeft al diverse keren tijdens ontmoetingsmiddagen verteld over bijzondere vogels waar hij naar op zoek was in verre landen. Na de verhuizing van Chris en Digna naar Nesselande heeft Chris geen verre reizen gemaakt. Het fotograferen is er echter niet minder op geworden! Deze middag zal Chris ons bijzondere vogels laten zien, o.a. ook van het Rottemerengebied en van Texel.
De inloop van deze middag is om vanaf 14.15 uur met een kopje koffie of thee. Om 14.45 uur begint de presentatie en halverwege de middag is er een korte pauze. De middag eindigt om ongeveer 16.30 uur.
De Ontmoetingsmiddagcommissie hoopt velen te verwelkomen.
Vrijwilligerswerk bij de Fonteinkerk
Vind jij het ook leuk om een steentje bij te dragen voor onze geloofsgemeenschap waar jong en oud elkaar ontmoeten? Er is vast een vrijwilligersklus die bij je past.