• Ten diepste geïnspireerd door Jezus Christus

Kerkbalans 2021: bijdragen om uw kerk in stand te houden

Op zaterdag 16 januari start de Actie Kerkbalans, de jaarlijkse landelijke actie om geld te werven voor uw kerk. Geld om uw kerk te laten functioneren. De actie draagt dit jaar als motto "stenen van verbinding".

Kerk is mogelijk omdat vrijwilligers enthousiast tijd inzetten voor de kerk, naast een paar beroepskrachten, zoals predikanten en kosters. Met de jaarlijkse financiële actie brengen we geld bij elkaar om beroepskrachten te betalen, het kerkgebouw te onderhouden en activiteiten te organiseren. Zo kan onze kerkelijke gemeente als "stenen van verbinding" functioneren.

Meer weten? Lees folder AKB 

Logo Fonteinkerk Rotterdam

Contact

Om deze video of embedded content te zien, moet u cookies accepteren.

Pas uw cookievoorkeuren aan

smily 

De Fonteinkerk

is er voor iedereen