Skip to main content

Actie kerkbalans 2023 gestart

Op zaterdag 14 januari is de Actie Kerkbalans ("AKB"), de jaarlijkse landelijke actie om geld te werven voor uw

Benieuwd naar de andere berichten of inspirerende verhalen?

Geschreven op:
20 januari 2023

Op zaterdag 14 januari is de Actie Kerkbalans ("AKB") gestart, de jaarlijkse landelijke actie om geld te werven voor uw lokale kerk. Geld om uw kerk te laten functioneren. De actie draagt dit jaar als motto "De kerk is er voor iedereen". Ook de Fonteinkerk doet aan de actie mee om geld te werven zodat we kunnen blijven functioneren. Daarom krijgen leden van de Fonteinkerk dezer dagen per brief of via de mail een verzoek om naar vermogen aan de instandhouding van de kerk bij te dragen. Vrijwilligers bezorgen die brieven bij hun mede-gemeenteleden.

Meer weten?

Kerk functioneert omdat vrijwilligers enthousiast tijd inzetten voor de kerk, naast een paar beroepskrachten, zoals predikanten en kosters. De jaarlijkse financiële actie is nodig om geld bij elkaar te brengen zodat de kerk de beroepskrachten kan betalen, het kerkgebouw onderhouden en activiteiten kan organiseren. Alleen dankzij die (vrijwillige) bijdragen kan onze kerkelijke gemeente ook morgen nog functioneren.

Meer informatie vindt u in de folder AKB 2023.

Geschreven op:
20 januari 2023