• Ten diepste geïnspireerd door Jezus Christus

Contact moslimvrouwen en vrouwen uit de kerk

Al sinds 2005 zijn er regelmatig ontmoetingen tussen moslimvrouwen en vrouwen uit onze kerk. Na de beperkingen van corona hebben we gelukkig weer een echte ontmoeting kunnen hebben. We hopen dat we de komende periode elkaar weer kunnen ontmoeten voor boeiende en ook heel gezellige avonden waarop we praten over wat het geloof voor ieder van ons betekent en verhalen uit de Bijbel en de Koran naast elkaar leggen.

Het is waardevol om van elkaar te horen wat je beweegt en hoe je in het leven staat. We komen zo tot echte ontmoetingen van mens tot mens. Zeker in deze tijd is het heel belangrijk om met elkaar in gesprek te gaan en elkaar te leren kennen in plaats van alleen binnen je eigen kringetje te blijven.
Op die manier leven we niet als aparte groepen maar als mensen met een naam en een gezicht en een verhaal.

Ook voor dit seizoen zijn er weer plannen. Onze eerstvolgende afspraak is maandag 10 oktober om 20.00 uur. Mocht u willen aansluiten, laat het maar weten, en heel hartelijk welkom.

Contactpersoon Jacqueline Bos (5214069; jac21meijer5@gmail.com)

Logo Fonteinkerk Rotterdam

Contact

Om deze video of embedded content te zien, moet u cookies accepteren.

Pas uw cookievoorkeuren aan

smily 

De Fonteinkerk

is er voor iedereen